Hakkımızda

Biz, Yasal Şartlar Satış Sonrası Hizmet şartlarının sağlanması ve Kalite Belgeleri konusunda 15 yıllık aşkın süredir sektör ve piyasa deneyimi olan  Artıdestek Teknik Servis ve Danışmanlık Şirketi  Teknik Servis organizasyonumuz ile Sanayi mallarının Satış öncesi hizmet servisleri ve aynı zamanda ihtiyacımız teknik danışmanlık hizmetlerinizi eksiksiz olarak yerine getiririz.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Türkiye neresinde olursanız olun, ithal veya imal edilen ürünlerle ilgili, Sanayi Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı Garanti Belgesi, kullanım kılavuzları, SSHYB ve Teknik servisleriniz için TSE den HYB belgeleri alınması ile ilgili tüm işlerinizi yaparız.

İthal veya imal edeceğiniz ürünlerle ilgili olarak uymanız gereken kanun ve yönetmelikler konusundaki en doğru danışmanlık hizmetini ilk 1 yıl boyunca ücretsiz sağlarız.

TSE standartları, belgelerinde yenilenme zamanları, servis istasyonlarınızın aktif tutulması ile ilgili bilgiler tam zamanında, güncel ve en uygun yöntemler için paylaşırız.

Artıdestek, 7 numaralı coğrafi bölgeye dağılmış servis noktaları ve 444 30 66 numaralı müşteri destek hattı ile ürünlerinize gerçek anlamda satış sonrası servis hizmetlerinin verilmesi ve raporlanmasını sağlayabilir bir firmadır. Bu avantajlı sizlerle paylaşarak rakiplerinize karşı boyut eşsiz bir rekabet avantajı sağlamanıza katkıda bulunuruz.